O mnie

Odniesienie do Aktualności

 

Swoją karierę zawodową w świecie bakowości i finansów rozpocząłem w 2000 roku od zatrudnienia się w nowo powstałym banku Millennium Big Bank Gdański S.A. jako opiekun klienta.

Była to instytucja jak na tamte czasy bardzo nowoczesna, mocno odbiegająca od ówczesnych standardów, z którymi Polacy mieli do czynienia. Dzięki rozpoczętej pracy mogłem obserwować jak rozwija się i dynamicznie zmienia rynek finansowy w Polsce. W szybkim czasie awansowałem i po roku zostałem menadżerem jednej z warszawskich placówek tego banku.

Szukając nowych wyzwań, jak chęć podwyższania swoich kwalifikacji, skłoniła mnie do związania się z bardzo dynamicznie rozwijającym się Bankiem Zachodnim WBK S.A., gdzie zostałem jednym z najlepszych doradców hipotecznych w Makroregionie Warszawskim. Dzięki dużemu zaangażowaniu i dobrym wynikom w pracy zostałem doceniony przez swoich zwierzchników i objąłem stanowisko dyrektora oddziału jednego z warszawskich oddziałów banku.

Z uwagi na coraz większą chęć specjalizacji oraz bardzo dobrych wyników sprzedażowych produktów kredytowych postanowiłem związać się w 2004 roku ze strukturą centralną departamentu kredytów hipotecznych zespołu specjalistów rynku mieszkaniowego ukierunkowanym na relacje z deweloperami, biurami pośrednictwa nieruchomościami i pośrednictwami kredytowymi.

Odpowiadałem za szkolenia u naszych partnerów oraz placówkach banku oraz bezpośrednie wsparcie przy sprzedaży i realizacji kredytów hipotecznych. Byłem odpowiedzialny za współpracę między innymi z takimi firmami jak: Open Finance i Dom kredytowy Notus, którzy obecnie są liderami polskiego rynku kredytowego. Obserwowałem kształtowanie się rynku hipotecznego w Polsce od początku jego dynamicznego rozwoju.

Swoje doświadczenie wykorzystałem w późniejszym czasie w pracy w firmach kredytowych takich jak: M Finanse (Grupa BRE Banku), Upper Finanse Sp. z o.o. Współtworzyłem firmę doradztwa kredytowego KBD Pośrednictwo Kredytowe Sp. z o.o.

Zebrane doświadczenie przez 12 lat pracy zawodowej pozwala mi śmiało stwierdzić, że rynek finansów, nieruchomości i związanych z nimi aspektów proceduralno-prawnych nie ma przede mną tajemnic.

Obecnie współpracuję z najlepszymi bankami i firmami zajmującymi się tematyką kredytową dla osób indywidualnych oraz firm, a także kancelariami wycen nieruchomości i radcami prawnymi.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, zrealizowaniu setek transakcji oraz współpracy na rynku jestem w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zachowując pełną niezależność doradczą.

Moją wizytówką są setki zadowolonych klientów, którzy często wracają po raz kolejny realizować swoje potrzeby razem ze mną.

Zapraszam do współpracy.

Dominik Stachowcz

Telefon kontaktowy: 509 016 370, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje